Pusaudžu resursu centrs, pateicoties Nacionālā veselības dienesta atbalstam, ir izveidojis informatīvus video vecākiem un jaunajiem pusaudžiem par dažādām aktuālām tēmām.
Pusaudžu resursu centra psiholoģe Elīna Bārtule, kopā ar Emīlu un Ievu no TV raidījuma un YouTube kanāla “Mēs ar brāli kolosāli”, meklēs atbildes uz aktuāliem jautājumiem par trauksmi, paškaitējumu, rūpēm par sevi, ko vecāks var darīt pirms pārnākšanas mājās, kad jūtās noguris dusmīgs vai pat izmisis, ko darīt vecākam un arī jaunietim, kad vecāks ir sakliedzis uz jaunieti, kā ieviest ģimenē kopīgas aktivitātes utt.
Video mērķis ir sniegt atbalstu gan vecākiem, gan arī pašiem pusaudžiem dažādās, ne tik vieglās dzīves situācijās, kā arī ikdienā – uzlabojot savstarpējās attiecības.
Ko darīt vecākam, pirms pārnākšanas mājās, ja jūtās noguris, dusmīgs vai pat izmisis?

Īsajā video, Pusaudžu resursu centra psiholoģe Elīna Bārtule dalās ar idejām, kas palīdzēs un ir vienkārši paveicamas ikvienam vecākam.

Ko vecākam darīt, kad ir sakliedzies uz jaunieti? Un ko darīt jaunietim, ja vecāks ir sabļāvis uz viņu?

Informatīvs un noderīgs video materiāls, kurā Pusaudžu resursu centra psiholoģe Elīna Bārtule dalīsies ar padomiem – kā vecākam rīkoties, ja ir sakliedzis uz jaunieti, kā arī Ieva un Emīls dalīsies ar to – ko darīt, ja vecāks sabļauj uz jaunieti.

Kā ieviest kopīgas aktivitātes, kurās visi piedalās?

Informatīvs un noderīgs video materiāls, kurā Pusaudžu resursu centra psiholoģe Elīna Bārtule un Ieva ar Emīlu no Mēs ar brāli kolosāli dalīsies ar padomiem un idejām, kā arī paskaidros – kāpēc kopīgas aktivitātes ir tik vērtīgas gan vecākiem, gan jauniešiem!

Kas ir trauksme? Kas to var izraisīt? Kādas tehnikas var pielietot, lai to pārvarētu?
Informatīvs un noderīgs video materiāls, kurā Pusaudžu resursu centra psiholoģe Elīna Bārtule un Ieva ar Emīlu no “Mēs ar brāli kolosāli”, dalīsies ar padomiem un idejām!
Vai Tev arī reizēm ir grūti pārtraukt skatīties telefonā? Tas nemaz nav retums!
Informatīvs un noderīgs video materiāls, kurā Emīls no Mēs ar brāli kolosāli dalīsies ar padomiem – kā samazināt ekrāna lietošanu.

Nepieciešama palīdzība?

Kontakti

Rīgas filiāle: +37129164747, info@pusaudzucentrs.lv

Liepājas filiāle: +37126623422, liepaja@pusaudzucentrs.lv

Ventspils filiāle: +37125458111
ventspils@pusaudzucentrs.lv

Valmieras filiāle: +37126433366
valmiera@pusaudzucentrs.lv

Daugavpils filiāle: +37125635533
daugavpils@pusaudzucentrs.lv

PRC konsultatīvais tālrunis (visa Latvija): +37125737363 (Darba dienās: 12:00 - 19:00)